CORE MEMBER
Hanief M. – Hafiz F. -Ihsan A. – Sidney A.
Resti D. – Martya P.

EXTERNAL TEAM
Aisyah F. – Gracia Theodora

INTERNAL TEAM
Jessica N.S. – Eveline G. – Yuri M.
Natasya W. – Annisa M.

FUNDING TEAM
Indah S. – Nabila F. – Nindira Z.
Kezia T. – Bagas A.

TECHNICAL COORDINATOR
Riandra H.

LIGHTING TEAM
Alifatul L. – Madeleine D. – Muthia C.
Aulia O. -Ichsan M. – Taqi M.

SOUND TEAM
Raymond D. – Aan – Michael D.
Raken H. – Abyan A.

LOGISTICS
Arindra B.

INVENTORY
Esther M.

DECORATION TEAM
Belinda R. – Patricia B. – Adiguna I.

DOCUMENTATION TEAM
Adianto T. – Bagus A. – Peter J.
Gilbert R. – Aviola S. – Neem C.

PUBLICATION TEAM
Sharleen O. – Vania A- Kevin A. – Maria E.

WEB DESIGNER
Birgitta R.

DAILY EVENTS COORDINATOR
Jonathan A. – Maria I. – Karina T. – Natasha M.
Allya M. – Dea D. – Kenny T.

MONDAY EVENT TEAM
Syifa Y. – Sadya A. – Ruby I. -Wisnu W.
Anthony A. – Maria I. – Irma A. – Karenina W.

TUESDAY EVENT TEAM
Jasmina N. – Dea D.

ARAK-ARAKAN DANCE
Salsabila F. – Nurul H.

MARKET COORDINATOR TEAM
Hanny M. – Della S.

MODERN JAIPONG DANCE
Adinda M. – Tamara E.

PAYUNG FANTASI DANCE
Luh N. – Kawano A.

TUESDAY BAND
Hardyano W. – Abyansah M.

WEDNESDAY EVENT TEAM
Nu’man A. – Nadhifa E. – Karina T. – Neysa A.

THURSDAY EVENT TEAM
Argia A. – Kenny T. – Ardisa C.
Tavia S. -Vanessa C.

ETHNIC FOOD
Joanne M. – Jonathan A.

INA CORNER TEAM
Qatrunnada H. – Andi N. – Allya M – Nicky P.

SEMINAR TEAM
Annisa A. -Zulfa A. – Wisnu W.

ROLING (SECURITY TEAM)
Kilameida I. – Nicholas S. – Vania C. – Dwi A.

MAKEUP TEAM
Hilma H. – Thami A.

GRANDSHOW DRAMA TEAM
Kensuke K. – Isabella I. – Katia S.
Helena D. – Elizabeth S.

CHOIR
Jasinta E. – Jennifer J. – Masitha A.

FASHION SHOW TEAM
Julian J. – Nathasya K. – Marselina A.

ANGKARA DANCE
Ryhana R. – Reza L. – Amelia S.

BARONG DANCE
William W. – Ivander H.

DARANA DANCE
Andi A. – Rina S. – Nabila A. – Ida A.

MEDLEY DANCE
Gabrielle N. – Fenny O.

SAMAN DANCE
Nadhila F. – Sasha H. – Putri N. – Farhan A.

GRANDSHOW BAND
Dega P. – Kelvin T.

ただいまインドネシア
I’m Back Home!